Titulli Turabi x Lule Mustafa - Hajt se ki me pa ti
Ndëgjuar 238
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 10/02/2023

Texti i këngës

Turabi x Lule Mustafa - Hajt se ki me pa ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store