Titulli Bujar Mustafa ft Argjenda Selimi - Shpirtin ma flladit
Ndëgjuar 971
Shkarkuar 31
Pëlqyer 0
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa ft Argjenda Selimi - Shpirtin ma flladit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store