Titulli Lendita Selimi - Larg teje moj nane Cover
Ndëgjuar 718
Shkarkuar 38
Pëlqyer 2
Publikuar 20/04/2023

Texti i këngës

Lendita Selimi - Larg teje moj nane Cover - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store