Titulli Shkelqim Nimanaj - Ju don ne sofer nane Shqipnija
Ndëgjuar 500
Shkarkuar 13
Pëlqyer 1
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Shkelqim Nimanaj - Ju don ne sofer nane Shqipnija - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store