Titulli Lumturije Drenovci - Nane moter dhe bije
Ndëgjuar 700
Shkarkuar 46
Pëlqyer 4
Publikuar 08/03/2023

Texti i këngës

Lumturije Drenovci - Nane moter dhe bije - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store