Titulli Sala Bekteshi x Ramize Caka - Nise oj nane vallen
Ndëgjuar 682
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Sala Bekteshi x Ramize Caka - Nise oj nane vallen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store