Titulli Sabi Bekteshi - A je pishman
Ndëgjuar 621
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Sabi Bekteshi - A je pishman - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store