Titulli Shaqir Cervadiku x Sala Bekteshi - Potpuri Dasme Dibrane
Ndëgjuar 1,240
Shkarkuar 86
Pëlqyer 3
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku x Sala Bekteshi - Potpuri Dasme Dibrane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store