Titulli Shaqir Cervadiku - Kange per Safet Elshanin
Ndëgjuar 224
Shkarkuar 22
Pëlqyer 1
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku - Kange per Safet Elshanin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store