Titulli Shaqir Cervadiku - KANGE DASHNIE kollazh
Ndëgjuar 891
Shkarkuar 49
Pëlqyer 2
Publikuar 09/04/2023

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku - KANGE DASHNIE kollazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store