Titulli Shaqir Cervadiku - Ty te dridhej buza
Ndëgjuar 997
Shkarkuar 70
Pëlqyer 0
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku - Ty te dridhej buza - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store