Titulli Shaqir Cervadiku x Blerona Bytyqi x Mahmut Ferati - KOLAZH
Ndëgjuar 1,026
Shkarkuar 98
Pëlqyer 0
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku x Blerona Bytyqi x Mahmut Ferati - KOLAZH - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store