Titulli Naxhije Bytyqi - Hallet Tona
Ndëgjuar 487
Shkarkuar 43
Pëlqyer 4
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Naxhije Bytyqi - Hallet Tona - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store