Titulli Festim Hysenaj x Aferdita Elshani - Zemrat tona ran dashni
Ndëgjuar 1,113
Shkarkuar 65
Pëlqyer 12
Publikuar 16/01/2023

Texti i këngës

Festim Hysenaj x Aferdita Elshani - Zemrat tona ran dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store