Titulli BLLEKI x FESTIM - Kurr mo
Ndëgjuar 950
Shkarkuar 88
Pëlqyer 0
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

BLLEKI x FESTIM - Kurr mo - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store