Titulli Blleki - A Thu
Ndëgjuar 684
Shkarkuar 50
Pëlqyer 0
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës
A thu kush te ka lendu
Ty kraht kush ti ka kput
Pse sum me fluturu
Athu kush ka guxu?(2)

Pasioni pricitet
Pasomi 500qindeshet
Panorama prishet
Kur dashnia vyshket
Pluma ton kohen mas shpine pom
Njekin G-tu e mbrojt skretin per driten e diellit

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store