Titulli BLLEKI - QYSH MA KE BO
Ndëgjuar 145
Shkarkuar 10
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

BLLEKI - QYSH MA KE BO - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store