Titulli Andi Mezini - Qysh e don shoqnia
Ndëgjuar 699
Shkarkuar 40
Pëlqyer 2
Publikuar 06/02/2023

Texti i këngës

Andi Mezini - Qysh e don shoqnia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store