Titulli Remzie Strumcaku x Andi Baraliu - Cka ka gurbetqari
Ndëgjuar 859
Shkarkuar 29
Pëlqyer 1
Publikuar 27/02/2023

Texti i këngës

Remzie Strumcaku x Andi Baraliu - Cka ka gurbetqari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store