Titulli Aferdita Elshani - Gurbetqari
Ndëgjuar 1,102
Shkarkuar 83
Pëlqyer 3
Publikuar 09/03/2023

Texti i këngës

Aferdita Elshani - Gurbetqari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store