Titulli Hysi Hasani - Gurbetqari
Ndëgjuar 800
Shkarkuar 39
Pëlqyer 4
Publikuar 22/01/2023

Texti i këngës

Hysi Hasani - Gurbetqari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store