Titulli Leonora Hasani - Qaj me lot
Ndëgjuar 500
Shkarkuar 18
Pëlqyer 4
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Leonora Hasani - Qaj me lot - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store