Titulli Leotrim Leonora - Le ta di bota
Ndëgjuar 1,195
Shkarkuar 169
Pëlqyer 17
Publikuar 10/02/2023

Texti i këngës

Leotrim Leonora - Le ta di bota - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store