Titulli Leotrim Gashi - Nuk te kam harruar
Ndëgjuar 644
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Leotrim Gashi - Nuk te kam harruar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store