Titulli Arben Gashi - Ste lejon dashnia
Ndëgjuar 700
Shkarkuar 17
Pëlqyer 2
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

Arben Gashi - Ste lejon dashnia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store