Titulli Ronela Gashi - Bilbili Fale nje Gjak
Ndëgjuar 1,117
Shkarkuar 97
Pëlqyer 2
Publikuar 20/04/2023

Texti i këngës

Ronela Gashi - Bilbili Fale nje Gjak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store