Titulli Shkurte Gashi x Bardhi - Per Ty
Ndëgjuar 4,048
Shkarkuar 732
Pëlqyer 32
Publikuar 20/04/2023

Texti i këngës

Shkurte Gashi x Bardhi - Per Ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store