Titulli Shkurte Fejza x Gresa Behluli - Fjala jote Nene
Ndëgjuar 1,232
Shkarkuar 80
Pëlqyer 3
Publikuar 29/04/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Gresa Behluli - Fjala jote Nene - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store