Titulli Shkurte Gashi - Me pas mujt
Ndëgjuar 1,259
Shkarkuar 143
Pëlqyer 11
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës

Shkurte Gashi - Me pas mujt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store