Titulli Mursel Murseli - Mka Marr Malli Nene
Ndëgjuar 1,119
Shkarkuar 58
Pëlqyer 15
Publikuar 23/03/2023

Texti i këngës

Mursel Murseli - Mka Marr Malli Nene - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store