Titulli BARDHI - Malli
Ndëgjuar 1,411
Shkarkuar 297
Pëlqyer 18
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

BARDHI - Malli - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store