Titulli Luana Vjollca ft Bardhi - Zemren Ta Vodha
Ndëgjuar 2,498
Shkarkuar 508
Pëlqyer 19
Publikuar 31/03/2023

Texti i këngës

Luana Vjollca ft Bardhi - Zemren Ta Vodha - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store