Titulli Murat Gjoniku ft Bora - Hape zemren
Ndëgjuar 1,121
Shkarkuar 106
Pëlqyer 4
Publikuar 27/03/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku ft Bora - Hape zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store