Titulli Murat Gjoniku - Merri
Ndëgjuar 1,023
Shkarkuar 103
Pëlqyer 27
Publikuar 17/03/2023

Texti i këngës
Zemra per ty shume po vuan
Pa ty jeten jo s'e dua
Per ty i kisha harxhuar krejt
Se une pa ty o shpirt s'i du as njiqind vjet

Pa ty as uje nuk di me marre
Po du me ndejt me ty e krejt me t'i fal

Ref...x2
Merri merri merri puthjet e mia
Merri merri merri vetem ty
Merri merri ndjenjat ndjenjat e mia
Dashurine ta fali ty

Shpirti pa ty s'gjen qetesi
Eja ne krahet e mi
Per ty i kisha harxhuar krejt
Se une pa ty o shpirt s'i du as njiqind vjet

Pa ty as uje nuk di me marre
Po du me ndejt me ty e krejt me t'i fal

Ref...x2
Merri merri merri puthjet e mia
Merri merri merri vetem ty
Merri merri ndjenjat ndjenjat e mia
Dashurine ta fali ty

...

Ref...
Merri merri merri puthjet e mia
Merri merri merri vetem ty
Merri merri ndjenjat ndjenjat e mia
Dashurine ta fali ty

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store