Titulli Luiza Shkembi - Merri endrrat
Ndëgjuar 640
Shkarkuar 30
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Luiza Shkembi - Merri endrrat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store