Titulli Feim Gostivari x Luiza Ndregjoni - Nusja ben temena
Ndëgjuar 341
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 25/12/2022

Texti i këngës

Feim Gostivari x Luiza Ndregjoni - Nusja ben temena - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store