Titulli Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Bani nanes temena
Ndëgjuar 298
Shkarkuar 23
Pëlqyer 4
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store