Titulli DULI - Balada per shpirtin
Ndëgjuar 1,123
Shkarkuar 82
Pëlqyer 2
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

DULI - Balada per shpirtin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store