Titulli DULI - Asaj
Ndëgjuar 1,433
Shkarkuar 126
Pëlqyer 12
Publikuar 11/02/2023

Texti i këngës
I kam Perzi Lot E Raki
I Kam Mërzi Shoket E
Mi Sonte Ndarja Po Më
Vret Neser Prap Cohem
Në Kemb. S'Du Me Urrejt
Kë Kam Dasht Më Ka
Lendu Ani Nasht Se
Dashnin Që Ma Ka Thon
Vlen Më Shum Se Njëmij
Plag

REFRENI

Asaj Krejt Hallall Ja Boni
Edhe Pse Ka Faj Asnjoni
Mos E Shani. Ajo Më Ka
Bo Njeriun Më Të Lumtur
Edhe Pse Më Ka Vra
Është Ndarja Mo E Bukur

TEKSTI DY

Kush Isha Un Para Asaj
Pa Ndjenja E Pa Gëzime
Fajin Nëse Un E Mbaj
Është Lumturia E Jetës
Sime

REFRENI DY

Asaj Krejt Hallall Ja Boni
Edhe Pse Ka Faj Asnjoni
Mos E Shani. Ajo Më Ka
Bo Njeriun Më Të Lumtur
Edhe Pse Më Ka Vra
Është Ndarja Mo E Bukur

Asaj Krejt Hallall Ja Boni
Krejt Hallall Ja Boni Krejt
Hallall Ja Boni Krejt Hallall
Ja Boni

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store