Titulli Duli x Fatlume Popovci - Aman aman gjermani
Ndëgjuar 1,098
Shkarkuar 95
Pëlqyer 7
Publikuar 02/02/2023

Texti i këngës

Duli x Fatlume Popovci - Aman aman gjermani - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store