Titulli Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Potpuri
Ndëgjuar 2,082
Shkarkuar 185
Pëlqyer 12
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store