Titulli Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Te dua te dua
Ndëgjuar 1,143
Shkarkuar 80
Pëlqyer 0
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Te dua te dua - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store