Titulli Ylli Baka - Vallja e Sheros
Ndëgjuar 1,193
Shkarkuar 126
Pëlqyer 8
Publikuar 20/02/2023

Texti i këngës

Ylli Baka - Vallja e Sheros - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store