Titulli Ylli Rexhmati - Mekatet e Tradhetise
Ndëgjuar 465
Shkarkuar 6
Pëlqyer 3
Publikuar 10/02/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store