Titulli Alketa x Dj Kont - Vallja Rugoves
Ndëgjuar 274
Shkarkuar 35
Pëlqyer 5
Publikuar 17/02/2023

Texti i këngës

Alketa x Dj Kont - Vallja Rugoves - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store