Titulli Murat Gjoniku - Vallja e madhe
Ndëgjuar 1,115
Shkarkuar 100
Pëlqyer 16
Publikuar 09/04/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku - Vallja e madhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store