Titulli Drita Qejvani ft Leon Papa - Te desha moj naze madhe
Ndëgjuar 280
Shkarkuar 7
Pëlqyer 1
Publikuar 27/03/2023

Texti i këngës

Drita Qejvani ft Leon Papa - Te desha moj naze madhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store