Titulli Merita Burrniku x Armend Beqiri - Nje evlad si drita ti Allah ma fale
Ndëgjuar 129
Shkarkuar 16
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Merita Burrniku x Armend Beqiri - Nje evlad si drita ti Allah ma fale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store