Titulli Merita Burrniku - Perhajr martesen o moj motra jem
Ndëgjuar 822
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 02/04/2023

Texti i këngës

Merita Burrniku - Perhajr martesen o moj motra jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store