Titulli GENA - Desha te rroja ne vetmi
Ndëgjuar 767
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

GENA - Desha te rroja ne vetmi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store